Це добре працює.У мене досить жорстке, трохи кучеряве волосся, і ця олія робить його приємно м'яким, гладеньким і має чудовий аромат. Я рекомендував це всім своїм друзям!
Дуже хороший шампуньДуже хороший шампунь. Приємний запах і використовується мало. Волосся блискуче та м'яке після миття. Мені дуже сподобалися всі продукти цієї марки ☀️
Це добре працює.У мене досить жорстке, трохи кучеряве волосся, і ця олія робить його приємно м'яким, гладеньким і має чудовий аромат. Я рекомендував це всім своїм друзям!