Я рекомендуюЯ купила його за рекомендацією подруги. Це мій перший тонік, і я ним дуже задоволена. Текстура легка та швидко вбирається, залишаючи шкіру свіжою та зволоженою. Крім іншого, мені подобаєтьсяЧитати далі
Я рекомендуюЯ купила його за рекомендацією подруги. Це мій перший тонік, і я ним дуже задоволена. Текстура легка та швидко вбирається, залишаючи шкіру свіжою та зволоженою. Крім іншого, мені подобаєтьсяЧитати далі