Гарний складМені подобається цей продукт, запах гарний, не зовсім ванільний, скоріше цукерковий, але, на жаль, мені цей продукт не підходить, він занадто важкий, але якщо у вас сухе волосся, то він вам Читати далі
Гарний складМені подобається цей продукт, запах гарний, не зовсім ванільний, скоріше цукерковий, але, на жаль, мені цей продукт не підходить, він занадто важкий, але якщо у вас сухе волосся, то він вам Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу