Абсолютно нормально.Я користуюся ним уже тиждень. Поки що змін не бачу, але мені подобається консистенція. Він швидко вбирається і підходить для моєї чутливої шкіри.
Абсолютно нормально.Я користуюся ним уже тиждень. Поки що змін не бачу, але мені подобається консистенція. Він швидко вбирається і підходить для моєї чутливої шкіри.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу