Найкращий продуктЯ замовляла це кілька разів. Якби мені довелося включити один продукт до свого догляду за шкірою, це був би саме цей.
Це чудовий легкий зволожувальний крем. Я використовую його щоранку та щЧитати далі
Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
Найкращий продуктЯ замовляла це кілька разів. Якби мені довелося включити один продукт до свого догляду за шкірою, це був би саме цей.
Це чудовий легкий зволожувальний крем. Я використовую його щоранку та щЧитати далі
Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу