Сироватка АнуаСироватка хороша, але нічого особливого для моєї шкіри вона не зробила. Вона трохи липка. У мене були дешевші та ефективніші сироватки, ніж ця, але вона також трохи покращувала стан моєї шкіЧитати далі
Олія ануаПродукт добре очищав обличчя, але я не помітила особливих змін. Після змивання водою засіб ставав молочним, і обличчя не залишалося жирним. Після вмивання обличчя було приємно м’яким і шовкоЧитати далі
Приємний легкий кремЯ отримала цей продукт у подарунок до покупки: Загалом, у мене дуже чутлива шкіра, і багато (особливо важких) кремів не підходять для мого обличчя, але цей крем дуже легкий і приємний. Він шЧитати далі
ВершкиКрем із приємною, злегка гелеподібною текстурою. Я використовую його і ввечері, і вранці, і моя шкіра набагато зволоженіша, ніж раніше. Він залишає шкіру сяючою. Рекомендую!
ЗразокЯ придбала зразок продукту. Я бачила інші відгуки про те, що продукт липкий. Продукт не надто важко вбирається шкірою, і так, спочатку він може бути трохи липким, але через деякий час він вбЧитати далі