Продовжуйте повертатися до цьогоДуже освіжаючий, може бути трохи липким, якщо додати занадто багато. Не викликає сухості. Насправді допомагає від акне та періодичних прищів. Завдяки цьому моя шкіра покращилася, тому я постЧитати далі
Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
Продовжуйте повертатися до цьогоДуже освіжаючий, може бути трохи липким, якщо додати занадто багато. Не викликає сухості. Насправді допомагає від акне та періодичних прищів. Завдяки цьому моя шкіра покращилася, тому я постЧитати далі