Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
СироваткаЦя сироватка виявилася кориснішою та ефективнішою, ніж інші, якими я користувалася. Я вже купую другу пляшечку; вона мені дуже подобається, і я обов'язково скористаюся нею знову.
Комфортно та продуманоЦей продукт дійсно зручний у використанні, вам не потрібно хвилюватися, що ви не зможете відкрити односкладну упаковку зі слизькими руками від попереднього догляду за обличчям. Він постачаєтЧитати далі
Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу