Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу