Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.



Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 64
В мене вікова та дуже чутлива шкіра, якій завжди не вистачає зволоження та яку дуже легко подразнити. Гель мені чудово підходить. Він все ж таки трошки стягує шкіру, але не критично. А саме круте те, що шкіра після тижня використання стала наче шовк, дуже м'яка та приємна на дотик. Гель дуже чудово піниться, треба дуже обережно дозувати, бо він текучий дуже, та легко видавити занадто багато.
Мені подобається ця марка. У мене також є тонік з цієї лінійки, і він чудовий. Він без ароматизаторів і ніжний. Піниться після активації руками.
Підходить для сухої шкіри, не сушить, рекомендую 👍🏼
Приємний очищувальний гель, без ароматизаторів, не подразнює, також підходить для сухої шкіри.
Гель справді чудовий. Він має специфічний «запах», оскільки не має аромату. Спочатку мені довелося звикнути, але відчуття після очищення неймовірні. Шкіра м’яка, свіжа та тонізована. Він точно залишиться в моєму щоденному догляді.
Отже, як випливає з назви, це найкращий засіб для ранкового вмивання, який я коли-небудь використовувала. Він залишає відчуття чистоти, без відчуття стягнутості чи сухості. Це може здатися кліше, але я справді не можу дочекатися, щоб вмити ним обличчя вранці. У мене суха або комбінована шкіра, схильна до акне через гормональний дисбаланс, і він справді підтримує чистоту моєї шкіри. Зараз я використовую другий тюбик і вже близько 6 місяців бачу різницю порівняно з попереднім.
Ніжний гель для вмивання, добре очищає шкіру та не сушить її 🙂
Я купила цей засіб для вмивання обличчя, бо чула про нього чудові відгуки. Я була в захваті від нього і думала, що це буде чудодійний засіб. Ні. Це звичайний засіб для вмивання обличчя на водній основі. Базовий аромат трохи дивний, неприємний, він не залишив відчуття зволоженості, скоріше легке в'яжуче відчуття, і я насправді не відчула жодних позитивних змін під час його використання. На щастя, він не завдав мені жодної шкоди, у мене не з'явилося прищів на обличчі від його використання, моя шкіра не подразнювалася після нього, але це не переконало мене купити цей продукт знову. Звичайно, це залежить від користувача, деяким він підходить, а для інших є кращі альтернативи.
дуже ніжний, не подразнює, потрібно лише трохи, без ароматизаторів... справді чудовий
Приємний з легкою піною та дивовижний після нанесення
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.