Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.



Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 263
Спочатку він добре працював у моєму звичайному догляді, але з часом спричинив незначні вугрі. Винахідливо використовую його для тіла.
Зволожує, шкіра після використання стала сяючою та доглянутою. Рекомендую! Ще й отримала масочку для обличчя в подарунок 🥰
На жаль, цей продукт мені не підійшов. Я купила його, спираючись на численні позитивні відгуки, але моя шкіра надзвичайно чутлива ;-( Я також купила гель для вмивання обличчя, сироватку, спрей для обличчя та сонцезахисний крем, але жоден із продуктів мені не підійшов.
Я точно можу його рекомендувати, моя шкіра після його використання чудово освітлена та зволожена. Я використовую його вже кілька тижнів, і моя шкіра не мала жодних негативних реакцій на нього.
Це без перебільшень найкращий тонер який я знаю. Це вже моя 4-та баночка. Я на нього "підсадила" своїх подружок. Дуже комфортний, зволожує гарно шкіру, можна наносити навіть соло, якщо влітку. Круто наносити перед ретинолом, немає потім такого лущення шкіри та стягненості. Не викликає висипань, підходить для моєї чутливої шкіри. Має молочкову консинстенцію. Я наношу одразу на руку та розтираю обличчя, для більшого звоження або при порушеному барʼєрі шкіри- зволожую ватні диски та прикладаю на обличчя як маску протягом 10-15 хв.
Моя шкіра буквально його поглинає. Він має ледь помітний, приємний аромат, який ледве відчувається. Після нього моя шкіра відчувається приємно зволоженою та соковитою.
Цього величезного флакона тоніка вистачає надовго. Він залишає вашу шкіру немов мочі вже після першого використання! Він чудово зволожує, залишає сяючий блиск і має приємний, злегка цитрусовий аромат.
У мене жирна шкіра та розширені пори. Коли я вперше купила цей продукт, я думала, що покращенням буде повна зміна догляду за шкірою. Він точно допоміг, але потім я спробувала тонік. І це підтвердило, що це саме те, що мені потрібно! Шкіра, яка не липка, має менші пори та помітно гладенька. Мені це подобається.
Упаковка величезна, вистачає надовго. Я вже півроку користуюся ним щодня, і ще навіть не вичерпала половину. Моїй шкірі він дуже подобається, він легко вбирається, і він пом'якшує її навіть без нанесення зволожувального крему.
Цей тонік чудовий і буквально став для мене паличкою-виручалочкою в спекотні літні дні, коли я наносила його на обличчя кілька разів на день. Він добре зволожує, але не обтяжує шкіру, дуже ніжний навіть для шкіри з акне та висипаннями, коли в мене була активна фаза гормонального акне, він чудово заспокоював мою шкіру і навіть замінював мій крем для обличчя. Чистий склад, велика упаковка 👍
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.