ВершкиКрем із приємною, злегка гелеподібною текстурою. Я використовую його і ввечері, і вранці, і моя шкіра набагато зволоженіша, ніж раніше. Він залишає шкіру сяючою. Рекомендую!
Абсолютно нормально.Я користуюся ним уже тиждень. Поки що змін не бачу, але мені подобається консистенція. Він швидко вбирається і підходить для моєї чутливої шкіри.
Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
ВершкиКрем із приємною, злегка гелеподібною текстурою. Я використовую його і ввечері, і вранці, і моя шкіра набагато зволоженіша, ніж раніше. Він залишає шкіру сяючою. Рекомендую!