Продовжуйте повертатися до цьогоДуже освіжаючий, може бути трохи липким, якщо додати занадто багато. Не викликає сухості. Насправді допомагає від акне та періодичних прищів. Завдяки цьому моя шкіра покращилася, тому я постЧитати далі
Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
Освіжаючий кремДуже хороший крем, добре зволожує шкіру, після цього немає приємних відчуттів на шкірі, і немає липкості, у мене комбішкіра, крем дуже підходить, запах дуже приємний, і упаковка красива, я тЧитати далі
Продовжуйте повертатися до цьогоДуже освіжаючий, може бути трохи липким, якщо додати занадто багато. Не викликає сухості. Насправді допомагає від акне та періодичних прищів. Завдяки цьому моя шкіра покращилася, тому я постЧитати далі
Бой тонікТонік гарний, я використовувала його лише трохи, але він не подразнює шкіру та добре відчувається на обличчі. Приємний запах. Мені подобається :)
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу