Дуже гарне співвідношення ціни та якостіКрем продається у дуже великій банці, я використовую його переважно для обличчя, тому його має вистачити надовго. У мене дуже суха та досить чутлива шкіра, і цей крем ідеально підходить для Читати далі
Це Бомба!Дуже задоволена, вже купую другий раз.
Стан шкіри став ровніше, турбувала вже глібока зморшка на лобі, після місяця використання вона стала набагато менша . Я даю цій связуі 100\10
Олія ануаПродукт добре очищав обличчя, але я не помітила особливих змін. Після змивання водою засіб ставав молочним, і обличчя не залишалося жирним. Після вмивання обличчя було приємно м’яким і шовкоЧитати далі
Дуже гарне співвідношення ціни та якостіКрем продається у дуже великій банці, я використовую його переважно для обличчя, тому його має вистачити надовго. У мене дуже суха та досить чутлива шкіра, і цей крем ідеально підходить для Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу