Освіжаючий кремДуже хороший крем, добре зволожує шкіру, після цього немає приємних відчуттів на шкірі, і немає липкості, у мене комбішкіра, крем дуже підходить, запах дуже приємний, і упаковка красива, я тЧитати далі
Освіжаючий кремДуже хороший крем, добре зволожує шкіру, після цього немає приємних відчуттів на шкірі, і немає липкості, у мене комбішкіра, крем дуже підходить, запах дуже приємний, і упаковка красива, я тЧитати далі