Крем Peptide Tox BorМій улюблений крем! Я використовую його з ампульною сироваткою для обличчя Peptide-Tox Bor. Він мені ідеально підходить, бо в мене комбінована шкіра. Рекомендую!
Це Бомба!Дуже задоволена, вже купую другий раз.
Стан шкіри став ровніше, турбувала вже глібока зморшка на лобі, після місяця використання вона стала набагато менша . Я даю цій связуі 100\10
мої враження продукт чудовий.текстура після нанесення і бульбашкової реакції стає більш щільним. і не потребує дальшого нанесення крему.як на моє відчуття. стан шкіри за тиждень покращився.продовжую викоЧитати далі