Досить добреЯ майже закінчила цей очищувач з олією, тому можу залишити чесний відгук. Для довідки, у мене чутлива комбінована шкіра. Очищувач не подразнював шкіру, не викликав одного-двох прищів, але заЧитати далі
Олія ануаПродукт добре очищав обличчя, але я не помітила особливих змін. Після змивання водою засіб ставав молочним, і обличчя не залишалося жирним. Після вмивання обличчя було приємно м’яким і шовкоЧитати далі
Гарний очищувач для оліїДобре, виконує свою роботу, але я знімаю одну зірку, бо мені подобається густіша текстура, але вона як вода. Важко використовувати. Але я рекомендую цей продукт, якщо вам подобається така теЧитати далі