Олія ануаПродукт добре очищав обличчя, але я не помітила особливих змін. Після змивання водою засіб ставав молочним, і обличчя не залишалося жирним. Після вмивання обличчя було приємно м’яким і шовкоЧитати далі
Це Бомба!Дуже задоволена, вже купую другий раз.
Стан шкіри став ровніше, турбувала вже глібока зморшка на лобі, після місяця використання вона стала набагато менша . Я даю цій связуі 100\10
Олія ануаПродукт добре очищав обличчя, але я не помітила особливих змін. Після змивання водою засіб ставав молочним, і обличчя не залишалося жирним. Після вмивання обличчя було приємно м’яким і шовкоЧитати далі