Найкраще для жирної шкіри!Без білого відтінку, нежирний, свіжий запах алое, підходить для жирної та комбінованої шкіри. Єдиний сонцезахисний крем, яким я користуюся вже два роки!
Це Бомба!Дуже задоволена, вже купую другий раз.
Стан шкіри став ровніше, турбувала вже глібока зморшка на лобі, після місяця використання вона стала набагато менша . Я даю цій связуі 100\10
Чудовий Користуюся цим тоніком вже кілька тижнів і дуже задоволена результатом. Тонік має приємний, ненав’язливий аромат та легку текстуру, швидко вбирається і не залишає відчуття липкості. Після виЧитати далі
Зволожуюча свіжістьЦе зовсім не вимагає багато, хоча якщо ви хочете зробити "маску", це цілком можливо. Досить липке, але ненадовго. Залишає ефект скляної шкіри. Якщо ви не знайомі з цією текстурою, можливо, дЧитати далі
Люблю це!Мені 35 років, і в мене дуже тонка й чутлива шкіра, тому я використовувала цей засіб як перший крок вранці. Якщо ви хочете відчувати себе пружнішою, підтягнутою та сяяти, як корейські лідериЧитати далі
Найкраще для жирної шкіри!Без білого відтінку, нежирний, свіжий запах алое, підходить для жирної та комбінованої шкіри. Єдиний сонцезахисний крем, яким я користуюся вже два роки!