ülimalt rahul!Sain selle tellimusega kaasa kingituseks, kuid kindlasti ostan ka ise, kui see näidis otsa saab. Seda kulub väga vähe ja kasutan ainult siis, kui näen, et pigment hakkab paistma, eriti kasulLoe rohkem
ImelineOlen seda toonikut juba mitu nädalat kasutanud ja olen tulemustega väga rahul. Toonikul on meeldiv, tagasihoidlik aroom ja kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. PärLoe rohkem
ülimalt rahul!Sain selle tellimusega kaasa kingituseks, kuid kindlasti ostan ka ise, kui see näidis otsa saab. Seda kulub väga vähe ja kasutan ainult siis, kui näen, et pigment hakkab paistma, eriti kasulLoe rohkem
ImelineOlen seda toonikut juba mitu nädalat kasutanud ja olen tulemustega väga rahul. Toonikul on meeldiv, tagasihoidlik aroom ja kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. PärLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.