Kingitus ostuga alates 45 €

Lepingust taganemine

1. Lepingu lõpetamine Ostja poolt, kes on Tarbija:

Ostjal on õigus Lepingust põhjust avaldamata taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest või Teenuse osutamise lepingu kuupäevast. Kuid Ksisters annab Ostjatele võimaluse Lepingust taganeda 90 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist koos vajadusega saata Müüjale lepingust taganemine [email protected] aadressile eelnimetatud perioodi jooksul. Taganemisavalduse saab alla laadida siit.

Peale kinnitusvormi saatmist saadab Ksisters Kliendile saatelehe tagastusnumbri. Kui soovite lepingust taganemise õigust kiirendada, tuleb tagastusvormis märgitud andmetega saata saatelehe tagastusnumber 5 päeva jooksul läbi Omniva, või läbi Venipaki. Tarnitava kaubaga võib kaasas olla kogu dokumentatsioon, näiteks originaalarve, näidised, juhised ja muu dokumentatsioon kauba kohta, mis teile koos kaubaga tarniti.

Kauba tagastamise kulud kannab Tarbija. Lepingust taganemisel 14 päeva jooksul alates tarnekuupäevast on Tarbijal õigus saada tagasi ka kättetoimetamise maksumus, mis on võrdne kõige odavama tarnevõimalusega. Kui see on hilisem keeldumine, saab tarbija tagasi ainult kauba väärtuse.

Eespool nimetatud summad tagastatakse tarbijale/ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates tagasimakse kättesaamise kuupäevast. Kui on kokku lepitud teisiti, tagastatakse raha samal viisil, nagu ostja makse tegi.

2. Tarbija ei saa Lepingust taganeda, kui:

  • Müüa kaupu või osutada teenuseid, mille hind sõltub hinnaliikumisest finantsturul, mida Müüja ei saa mõjutada ja mis võivad tekkida Lepingu lõppemisel;
  • Konkreetsete tarbijanõuete kohaselt valmistatud kaupade, eritellimusel valmistatud kaupade või spetsiaalselt ühele tarbijale mõeldud kaupade müümine;
  • Kiiresti riknevate kaupade müümine;
  • Kaitsepakendis kaupade müük, mida ei saa tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel tagastada ja mille kaitsepakend on pärast kohaletoimetamist kahjustatud;
  • Selliste kaupade müümine, mida võib pärast kohaletoimetamist teiste kaupadega lahutamatult segada.
  • 3. Kui Ksisters ei toimeta tellimust kohale 30 päeva jooksul alates tellimuse kuupäevast, on Ostjal õigus Lepingust taganeda.

    Tellides nõustun tingimustega