Mõjub hästi.Mul on pigem kahused, kerge lokiga juuksed ja see õli jätab mu juuksed mõnusalt pehmeks ja hästi lõhnavaks ning siledaks. Olen seda soovitanud kõikidele sõbrannadele!
Väga hea šampoonVäga hea šampoon.Meeldiva lõhnaga ja kulub vähe.Juuksed on peale pesemist läikivad ja pehmed.Kõik selle brändi tooted on mulle hästi meeldinud ☀️
Mõjub hästi.Mul on pigem kahused, kerge lokiga juuksed ja see õli jätab mu juuksed mõnusalt pehmeks ja hästi lõhnavaks ning siledaks. Olen seda soovitanud kõikidele sõbrannadele!