Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 5
Esiteks pean ütlema, et see lõhnab tõeliselt imeliselt, kergelt ja loomulikult. Mu juuksed armastavad seda, need on pärast pealekandmist niisutatud. Ootan alati põnevusega selle pealekandmist. Soovitan seda soojalt! 10/10
Suurepärane juukseõli, mis hoolimata oma paksemast koostisest imendub hästi. Sobib peenematele juustele, nii märgadele kui ka kuivadele. Ei jäta juukseid rasvaseks ega rasvaseks. Juuksed näevad läikivad ja terved välja.
See lõhnab jumalikult ja mu juuksed armastavad seda ka
Suurepärane toode, panen seda ka juuste otstesse. Lõhn on imeline. See ei tee juukseid rasuseks.
Õrnalt lõhnav ja kerge õli. Seda saab peale kanda nii märjalt kui ka kuivalt ja ilma määrimata.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.