Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod




Arvustused – 1
See on mõnus ja kerge päikesekaitsekreem. See annab hajutamisel kenasti värvi juurde, aga mu näol jäi see üsna kahvatu, mitte selline nagu fotol mu käel. Seega kahjuks ei saa ma seda päeval ilma meigita kanda :( Väldin silmaümbrust, sest see kipitab veidi, aga varem polnud see nii – võib-olla on mu silmad tundlikumaks muutunud. See toimib suurepäraselt meigi all, kui vajad ilma meigita veidi rohkem katvust :)) See valgendab ja olen märganud, et see silub nahka veidi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.