Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 10
Üks parimaid SPF-pulki, mis mul kunagi olnud on. Tänu oma kujule kandub see väga hästi peale. See ei jäta nahale rasvast kihti. Pole isegi näha, et mul midagi nahal oleks. Aga rasusele nahale mõjus see küll rasvasemalt. Seetõttu sobib see pigem kuivale nahale. Pakis on seda palju. Soovitan seda kindlasti.
Üks väheseid SPF-pulki, mis ei jäta läikivat, vaid sametise viimistluse (vt pilti)! See niisutab piisavalt, ei ärrita aknet ega kuiva nahka ning ei ummista poore. Sellel on õrn tekstuur, see kantakse peale väga lihtsalt, ühtlaselt ja õhukese kihina, samal ajal meiki üldse laiali ajamata. Hinna kohta püsib see piisavalt kaua. Pulka nahal üldse ei tunne, aga kui nahka käega puudutada, on tunda kerget rasvasust. Kui sa ei kanna palju meiki ja tead, kuidas enne pealekandmist käsi pesta, saad sellest nahale hõõrudes kergesti lahti. See pole aga midagi hullu – tulemuse ja meeldiva hügieenilise pealekandmise nimel on see kindlasti seda väärt. Ainus miinus on pulga väljutamise ratas, mis võiks olla lihtsam; see jääb vahel kinni.
Kuju tõttu väga lihtne peale kanda, ei jäta valget laik, sobib suurepäraselt kuivale nahale, aga rasuse nahaga inimesel võib see liiga õline olla😊
Päikesekaitsekreemi pulk on suurepärase kvaliteediga. Lihtne peale kanda, libiseb nahal sujuvalt ega jäta kleepuvat/õlist jääki. Mulle meeldis see väga.
Olen väga rahul. Ma pole kunagi nende moodi tundnud, väga lihtne kasutada!
Olen oma elus proovinud palju päikesekaitsetooteid, kuid see on kindlasti üks mu lemmikuid. Tänu lihtsale pealekandmismeetodile on seda tõesti lihtne selga panna. See näeb isegi meigi all imeline välja (kandsin seda ka meigi peale ja midagi ei määrdunud ega eemaldatud). Ka mu sõbrad ja pere proovisid seda ning neile meeldib see, kuna see tundub nahal kaalutu. Samuti soovitan seda inimestele, kellel on akne, tavaliselt päikesekaitsekreemidega mu akne süveneb, kuid Abibiga on see paranenud (kasutan ka Abib südamelehe essentsi rahustavat pumpa).
Pean ütlema, et olin sellest baarist väga meeldivalt üllatunud. Ei jäta nahale rasvast tunnet, on kerge, kergesti pealekantav, meeldiva loomuliku lõhnaga (ei lõhna kunstliku ega parfüümi järgi). See on imeline meigi alla ja hilisemaks uuesti pealekandmiseks. 10/10 minu jaoks
Superpulk spfka uuesti pealekandmiseks päeva jooksul, suurepärane aknele kalduvale nahale, kuna koostis on mittekomedogeenne. Naha tegi küll veidi rasusemaks, aga muidu olen rahul.
See on minu esimene SPF pulgas ja olen väga rahul. Nahal pole seda peaaegu tunda, see on tõesti kerge. Mul on enamiku SPF-idega näole "kihistumise" probleem, kuid selle puhul ma seda ei tunne. Tänu ümarale kujule levib hästi, sobib hästi käekotiks.
Super õrn
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.