Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Arvustused – 1
Mulle see šampoon väga meeldis. Mul on lainelised, kahused ja värvimata juuksed ning pärast kasutamist on need kaunilt läikivad. Šampoon vahustub väga hästi, seega piisab väikesest kogusest ja see kestab kaua. Kõige rohkem üllatas mind aga selle mõju peanahale. Olen proovinud paljusid šampoone, aga see on ainus, mis tõesti rahustab mu peanahka ega tekita ebameeldivat ärritust. See on peamine põhjus, miks ma seda uuesti ostan. Pärast pesemist on juuksed niisutatud, kuigi mitte täiesti pehmed, ja minu arvates ei ole see üksi kahususe taltsutamiseks piisav - isegi mitte koos sama sarja hooldusega. Arvan aga, et sobiva palsamiga oleks tulemus veelgi parem. Minu juuksed püsivad värsked umbes kaks päeva, mis on minu jaoks täiesti normaalne. Üldiselt on selle šampooni kasutamine väga meeldiv kogemus ja loodan, et see on varsti jälle laos. Ostan seda kindlasti uuesti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.