Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Arvustused – 1
See dušigeel üllatas mind väga meeldivalt. Sellel on ilus, rahustav lõhn, mis on lõõgastav ja muudab iga duši all käimise nauditavamaks. Lõhna intensiivsus pole nii tugev, kui ma ootasin, kuid see püsib nahal mõnda aega pärast kasutamist, mis on väga meeldiv. Kõige rohkem hindan seda, et see on õrn tundlikule nahale. Pärast kasutamist ei tunne ma sügelust ega ebameeldivat pingulolekut, vastupidi, nahk on kaunilt niisutatud, pehme ja mugav. Dušigeeli leidmine, mis niisutab hästi ja ei ärrita tundlikku nahka, pole alati lihtne ja see toode teeb seda ideaalselt. Üldiselt on see väga meeldiv dušigeel, mida ma kindlasti uuesti ostan. Sellest on saanud üks minu lemmiktooteid igapäevaseks hoolduseks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.