Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 13
Suurepärane väike algajate komplekt! Mulle meeldivad eriti näokreem ja puhastuspadjad! Kreem on väga kerge!
Suurepärane toitev minikomplekt, mis sobib ideaalselt reisimiseks või kui soovite lihtsalt tooteid proovida. Olen toonikut juba pikka aega kasutanud ja see meeldib mulle väga. Kreemil on kerge tekstuur, mis imendub kiiresti nahka. Seerumil on paksem konsistents, aga see imendub samuti kiiresti. Olen selle minikomplektiga väga rahul. ❤️
Ostsin kaks proovikomplekti, sest tahan tooteid enne reisile kaasa võtmist proovida ja see on suurepärane ja hädavajalik, kui soovid, et teie nahk näeks puhkuse ajal imeline välja! Kasutasin neid pärast rannas veedetud päeva ja need tundusid pärast päikese käes veedetud päeva nii rahustavad. Padi ja toonik tunduvad näol jahedad, ampulli on lihtne peale kanda ja näokreem katab kõik ning ma ärkasin järgmisel päeval säravana. Järgmisel korral ostan täissuuruses komplekti.
Mulle väga meeldis võimalus proovida nelja Anua toodet korraga. Armusin toonikuplaastrisse ja tellin selle kohe ära, nagu ka kreempiima – see sobib igapäevaseks kasutamiseks ja näeb meigi all suurepärane välja. Soovitan seda komplekti soojalt nii testimiseks kui ka reisikomplektina, mis asendab kogu teie rutiini.
Olen nende toodetega väga rahul. Mul olid suured ootused, mis täitusid. Kindlasti soovitan. Tulemused nahal olid nähtavad juba järgmisel päeval. Ostan kindlasti normaalsuurused.
Fantastiline toode tundlikule nahale! Nägu läigib peale seda ilusti :) Kavatsen osta suuremas suuruses tooteid :)
ANUA rahustav proovikomplekt on suurepärane võimalus tundlikule nahale! Toonik on hämmastav – see niisutab ja rahustab ilma ärrituseta. Testin veel seerumit ja kreem on meeldiv, kuigi olulist erinevust pole märganud. Plaastrid on huvitavad ja värskendavad kenasti nahka. Üldiselt tasub proovimist :)
Olen seerumiga väga rahul, losjoon toimib ka suurepäraselt, soovitan 👍🏻
Tooted on head ja väga värskendavad. Need ei ole ärritavad ega sisalda värvaineid. soovitan.
Ostsin proovimiseks, meeldis väga, nahk on meeldivam, see on suurepärane toode rasusele ja kombineeritud nahale
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.