Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod


Arvustused – 7
Suurepärane üleöö geelmask. Imendub kiiresti, ei jäta kleepuvat tunnet. Hommikul tundub nahk niisutatud ja värske. Sellel on meeldiv, pealetükkimatu lõhn. Olen 46-aastane, mul on kuiv nahk ja mul tekivad aeg-ajalt otsmikul laigud.
Soovitan soojalt, ideaalne mask ööseks, hommikuks on nahk väga hästi niisutatud.
hea mask, jahutab meeldivalt, selle hinna eest väga palju
Jahutav, kiiresti imenduv. Nahk on pärast seda värske ja üldiselt mõjub see nahale meeldivalt.
Ma väga ei uskunud, et tuleb lahe öömask, aga mu ootused olid õigustatud. Meeldiv lõhn muide. Hommikuti näeb nahk hea välja ka siis, kui pole palju maganud :D
Suurepärane mask aknega rasusele nahale. See on väga kerge geeli konsistentsiga, imendub kohe peale pealekandmist ja pole märgatav. See aitab mind akne ja pooride korral. Hommikul on nägu värske, niisutatud ja puhas. Hind ja pakendi suurus 🔝
Väga hea tundlikule ja ärritunud/kergesti purunevale nahale. Pärast pesemist tundub mu nahk nii värskena ja mu nahk on palju jahedam ja tervem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.