Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Õhuke kreem annab sulle ülipehme tekstuuri. Konsistents on paksem ja lõhnatu. Ma kannan seda ööseks ja meigi alla.
Soovitan seda kõigile, kellel on sama probleem mis minul... üle 30-aastastele naistele, kellel on lööve tupe ümbruses... Kasutan seda ülepäeviti ja olen äärmiselt rahul.
Kasutan seda kreemi kaks korda nädalas, glükoolhape toimib õrna keemilise koorijana, seega pole vaja seda tihedamini kasutada. See on meeldiv, lõhnatu, konsistents on keskmise paksusega, mulle meeldib tuubipakend, sest pigistan sealt kogu kreemi välja ja ma ei talu tuubi bakteritega sisu. Sobib ka punetavale nahale nurkades.
Mul on rasune nahk, superniisutav kreem, sobib ka meigi alla.
Soovitan seda kõigile. See aitas mind palju pigmentatsiooni ja naha ühtluse osas. Kasutan seda igal õhtul ja mu nahk on alati kaunilt niisutatud ja elurõõmus. Mu akne kadus kahe nädala pärast täielikult ja ma ei saanud jätta kirjutamata positiivset arvustust.
Soovitan seda eriti naha värvimuutuste korral! See helendab neid kaunilt ja niisutab neid ideaalselt. Sellel on õrn konsistents ja see imendub kiiresti. Soovitan seda kogu südamest!
Üks parimaid asju, mida ma teha sain, oli selle kreemi tellimine. Ma kannan seda öösiti peale ja sellest ajast peale, kui ma seda kasutama hakkasin, on mu nahk muutunud palju ilusamaks ja siledamaks.
Lõpuks üks väheseid kreeme, mis minu rasusele, aknele kalduvale nahale mõjus.
Väga hea kreem, parim, mida proovinud olen! Palun oodake, millal see uuesti saadaval on, aitäh
Suurepärane kreem, millel on salvi tekstuur. Kergelt määrib nahka, kasutan peamiselt öösiti. Mul on see lühikest aega, kuid siiani on see suurepärane väljaanne niisutamiseks isegi vistrikuhooajal.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.