Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





See tõlge on loodud AI abil, seega võivad esineda väikesed ebatäpsused 😌
Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 36
Põsepuna on imeliselt lihtne peale kanda, sellel on ilus värv ja see püsib terve päeva.
Põsepuna pole liiga pigmenteerunud, sellel on kergem tekstuur ja värv on ilus. Ostan veel paar värvi, sest see sobib suurepäraselt jumestuskreemi või nahatooniga ja hajub suurepäraselt laiali. See annab terve sära ja püsib isegi terve päeva.
Sain selle kingituseks, nüüd ostan selle ära – loomulikult olen vaimustuses! Lihtne kasutada, hea katvus ja imeline lõhn!!
Põsepuna on ilusa ja õrna värviga. Seda on lihtne peale kanda ja vajadusel uuesti täita. See sulandub puudriga suurepäraselt ja püsib näol kaua. Tänan imeliste kingituste eest 😀
Põsepuna kandub kaunilt peale, selle värv on ilus ja intensiivne, see püsib terve päeva ja ma olin meeldivalt üllatunud õrnast lõhnast. See oli tõesti hea ost ja plaanin osta veel toone! :)
Kellele meeldib igapäevaseks kasutamiseks pehme, loomulik ja õrn huulepulk, siis see on ideaalne. Minu lemmik. Ma kannan seda peale koputades, intensiivsust saab kihtide abil reguleerida. See ei püsi terve päeva, aga see on väike ja praktiline, nii et mahub käekotti. See lõhnab hästi, mul on sega- ja tundlik nahk ning see istub nahal mõnusalt. Mul on kaks tooni PK01 - heleroosa aprikoos, ideaalne neutraalsetele ja soojadele nahatoonidele, terveks aastaks. PK02 - jäisest roosast lillani, ideaalne külmadele nahatoonidele, terveks aastaks, aga see paistab ilmselt kõige rohkem silma suvel. See kindlasti ei sobi õhtuseks huulepulgaks, aga ma ei vaja seda. Soovitan seda ja ostan kindlasti ka teisi toone. Muidu püsib huulepulk igapäevasel kasutamisel kuid ♥️.
Põsepuna näeb nahal suurepärane välja ja kandub hästi peale. See püsib terve päeva.
Olen varem kasutanud tooni PK02 – külm roosa. Nüüd ostsin tooni BE01 – ilus, soe beež-roosa värv väga peene kuldse läikega. Pealekandmine on väga lihtne, saab kihiti peale kanda, püsib hästi. See ei ärrita minu tundlikku nahka. Võin seda ainult soovitada.
See on imeline! Ma arvan, et leidsin lõpuks ideaalse, hästi hajuva, pehme toote imelise lõhnaga! Kui otsid midagi õrna sära andmiseks, siis on see just see! Mul on PK02 toon ja minu heledale nahale on see just see õige!
Põsepuna on nahal väga meeldiv ja lõhnab imeliselt. Sellel on mõnus pehme konsistents ja seda on lihtne peale kanda. Pigmentatsioon on üsna peen, seega loob see loomuliku ja märkamatu efekti – ideaalne neile, kellele meeldib diskreetne meik. Ma hindaksin ilmselt rikkalikumat värvi, aga soovitaksin seda kindlasti ikkagi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.