Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod

Arvustused – 3
Maskil on väga meeldiv banaanipiima lõhn. See on ka kõik. Salvrätik ei kleepu näole korralikult ja laguneb või rebeneb. Lisaks kuivab mask kasutamise ajal väga kiiresti. Selles poes on saadaval palju paremaid maske. Ma ei osta seda enam.
Imeline mask, mis toidab ja niisutab nahka.
See on minu teine selle maski ost. See lõhnab tõesti nagu banaan. Nahk on niisutatud ja rahustatud. Kotis on palju essentsi. Soovitan!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.