Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod

Arvustused – 2
Sellel kreemil on klassikaline kerge kreemjas konsistents. See niisutab hästi, imendub kiiresti ja jätab nahale meeldiva niisutustunde terveks päevaks. See pole üleliia lõhnastatud. Ma arvan, et mul on kerge rosaatsea. Selle vastu see ei aidanud, aga ei teinud ka haiget. Igapäevase kasutamise korral kestis see umbes 4 kuud. Mul on ka laienenud poorid ja ma märkasin, et see ei teinud neid üldse hullemaks nagu teised kreemid. Seega soovitan seda kreemi peamiselt tundlikuma naha jaoks mõeldud terve päeva niisutajana igapäevaseks kasutamiseks ja mõistliku hinnaga. ☺️
Kerge ja suurepärase konsistentsiga kreem, ilma ebavajaliku parfüümita, niisutab nahka mõnusalt, soovitan kindlasti!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.