Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 3
meeldiva konsistentsiga, imendub kiiresti ja niisutab mõnusalt
Väga hea seerum, imendub tõesti kiiresti, ei jäta kleepuvat tunnet, aga konsistents pole vedel, vaid paksem. Lõhn pole halb. Niisutab küll, aga pärast terve pudeli ärakasutamist ei tundnud ma suurt vau-tunnet, seerum on nagu seerum ikka.
See seerum teeb imesid minu kombineeritud nahale, pärast pealekandmist muutub nahk pringiks, siledaks, justkui "pinguldavamaks", säravaks, loob klaasnaha efekti. Olen proovinud ka teisi peptiidseerumeid, aga see on minu jaoks võrreldamatu. Lõhnatu, konsistents paksem kui vesi. Ei kuivata ega kleepu.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.