Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod


Arvustused – 2
Arvasin, et see on kergem, aga jätab rasvase tunde. Sellel on väga kerge lõhn. Väikesest kogusest piisab kauaks, sest see on tahke ja muutub nahaga kokkupuutel õliseks ning silmaümbruspiirkonnale on vaja vaid imeväikest kogust. Kasutan seda ka peente joonte peal.
Nagu siid. Kasutan seda öökreemina pärast niisutavat seerumit ja kangasmaski. Palsam katab niisutatud naha nagu siid. See on rahulik, särav ja sile. Palsamil on konsistents nagu tahkel õlil, aga nahale kandes hajub see õhukese kihina ja ei jäta rasvast tunnet.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.