Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 4
Imehea kreem kuivale ja tundlikule nahale. Niisutab ja matistab ning peale kasutamist tundub nahk paremana. Lõhn on meeldiv, kuid pole liiga tugev.
See on parim kreem tundlikule näole, see niisutab, matistab ja nahk tundub parem.
Parim kreem kuivale ja tundlikule nahale.
See kreem on ilmselt üks meeldivamaid kreeme, mida olen proovinud. Lõhnab mõnusalt ja levib ilusti. Mul on tundlik kuiv nahk (48) ja kuigi see ilmselt ei silu mu kortse, tellin selle kindlasti uuesti. Pärast esimest päeva on nahk säravam ja uskumatult pehme. Kasutan seda koos sama sarja toonikuga. See toimib suurepäraselt ka meigi all.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.