Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


See tõlge on loodud AI abil, seega võivad esineda väikesed ebatäpsused 😌
Teie Ägedad Fotod ja Videod

Arvustused – 2
Nii - pakend on ilus, mul on värv Nutty, see näeb käel suurepärane välja, aga kui tahad seda põskedele määrida, siis 5 minuti pärast pole midagi näha 🙈 värv ei püsi peal ja on väga pehme. Peaaegu mitte midagi. Võib-olla sobivad tumedamad toonid suurepäraselt. Noh, ma olen valge nagu sein ja kahjuks pole midagi. Konsistents on hea. Huulepulgana ka mitte eriti, see ei püsi peal. See on pigem nagu palsam, mis imendub.
Parim huulepulk! Tellisin kogemata kõige tumedama tooni, aga see on ideaalne, väga loomulik. Kreemja konsistentsiga, kergesti pealekantav... ilma vigadeta.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.