Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 43
Toonik on ideaalne! Ma kasutan seda igal hommikul.
See on väga meeldiv toonik. Mulle meeldib seda kasutada pärast näo puhastamist. Sellel on väga vesine ja kerge konsistents ning see on suurepärane aluskreem, mida nahk imab nagu käsn. Eriti meeldib see mulle piimjate toonikute all. See on kerge, õrn ja ühtlustab naha õrna tekstuuri.
Väga hea toonik aknele kalduvale kombineeritud nahale. Toonik imendub kiiresti ja jätab nahale meeldiva tunde, ei kipita ega ärrita. See eemaldab lisandid, värskendab nahka ja rahustab seda samal ajal. Ma ei kasuta seda iga päev, seega pakendist jätkub mulle pikaks ajaks. Soovitan seda.
Kasuta alati õhtul, sobib ideaalselt rasusele ja mustpeadega nahale.
Toonik on mõnus, olen kasutanud veel vähe, kuid ei ärrita nahka ja näol on hea tunne. Meeldiv lõhn. Mulle meeldib :)
Toonik, mis sisaldab kõike ideaalset, ei ärrita, ei kuivata, on hapetega, meeldiva lõhnaga, ma pöördun selle juurde ikka ja jälle tagasi.
Mul on kombineeritud nahk, mis on T-tsoonis üsna rasune. Ja viimasel ajal on mul tekkinud rohkem aknet oimukohtade ümber. Oma tundliku naha tõttu ei julgenud ma kasutada koorivaid kreeme ega maske, seega valisin selle tooniku. Arvasin, et see on õrnem kui kreem või seerum. Kasutan toonikut iga päev puhastatud näol (lisaks kasutan ka seerumit ja niisutajat). Olen seda kasutanud 3 nädalat ja näen oma naha seisundi paranemist. Samuti tundub, et mu laup muutub aja jooksul rasuseks. Pealegi on vaevu näha, et pudel on otsa saanud. See on väga suur annus, seega on see ka üsna ökonoomne. Minu arvates teeb see seda, mida toonikult oodata võiks. Näen tulemusi oma näol.
Mul on rasune ja aknele kalduv nahk ning see toonik imendub kiiresti, jättes suurepärase värskustunde. Kasutan seda üle öö, kandes seda vatipadjaga näole ja patsutades õrnalt ning tunnen, et mu nahk on rahulikum ja vähem ärritunud. Ainult üks asi, mida tähele panna: pudel on üsna kõva, mis teeb toote kättesaamise veidi raskeks; toote imamiseks vatipadjale tuleb anumat päris palju raputada või kallutada.
Hea toonik. Mul olid nahal laigud, aga pärast mõnda aega kasutamist need kadusid.
Daamid, kui hakkate BHA-d lisama, on 0,5% toonik algajatele kindlasti parem. Nahk on niisutatud, särav ja väga sile. Soovitan seda väga!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.