Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 119
Ostsin kogu kosmeetikakomplekti, aga kahjuks need mu nahale ei sobinud. Kasutasin neid umbes poolteist nädalat. Alguses arvasin, et need on korras, aga mõne päeva pärast läks mu nahk hullemaks ja lõpetasin nende kasutamise. Mis puutub poodi üldiselt, siis soovitan neid soojalt – suurepärane klienditeenindus.
Ma kasutan kreemi igal hommikul. Mul on rasune nahk ja kreem ei ärrita mu nahka pärast pealekandmist. See imendub hästi.
Olen seda kreemi kasutanud üle kuu aja ja see meeldib mulle väga. Mul on rasune ja aknele kalduv nahk ning see kreem on minu jaoks suveks parim lahendus. See imendub kiiresti, ei jäta rasvast kihti ja niisutab nahka hästi.
Väga hea niisutav kreem. Kasutan seda koos Beauty of Joseoni toonikuga ja mu nahk näeb juba mõne nädala pärast palju parem välja. See jätab naha sametiselt pehmeks.
See sobib ideaalselt minu kombineeritud nahale (kipub T-tsoonis olema rasune, muidu on see dehüdreerunud)! Sellel on meeldiv tekstuur, see imendub kiiresti ja niisutab nahka väga hästi. See ei jäta rasket tunnet ja mulle meeldib seda meigi all kasutada. See on üks minu nahahooldusrutiini põhitooteid, parim suveks.
Proovisin seda niisutajat esimest korda, see tundub nahal väga meeldiv ja kerge. Soovitan seda ka rasusele nahale!
Mulle see toode väga meeldib, ostan seda juba kolmandat korda, see sobib eriti hästi rasusele või kombineeritud nahatüübile.
Väga meeldiv kerge kreemgeel, mis sobib ideaalselt rasusele või kombineeritud nahale. Sellel on värske, vesine tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta rasvast kihti. See niisutab nahka mõnusalt kogu päeva jooksul, kuid samal ajal ei tee seda raskeks ega ummista poore. Samuti hindan õrna matistavat efekti - nahk muutub vähem läikivaks. Üldiselt on see suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks, eriti kui otsite kerget niisutust ilma raskustundeta.
Otsisin aknesõbralikku toodet kombineeritud nahale ja tunnen, et leidsin selle. Mulle väga meeldib selle tekstuur ja see niisutab väga hästi. See ei ummista poore ega jäta näole rasket tunnet.
Geel on mõnus ja kerge ning imendub kiiresti. Aga seetõttu pole selles palju ainet ja erilist mõju ei tasu oodata. See võib 40 kraadi juures lühikest aega meeldiv olla ja selle kerge tekstuur annab sellele küll teatud eelise, aga see ei paku mingit pikaajalist kasu. On ka teisi kergeid kreeme, mis pakuvad enamat. ...
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.