Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 175
See imendub väga kergesti ega jäta rasvast tunnet nagu enamik päikesekaitsekreeme. Pärast kasutamist võib kohe meiki peale kanda, see püsib tõesti hästi peal.
Väga kerge ja õrn SPF-iga. Jätab naha kergeks ja loomulikuks, ilma rasvase kihita. Tuubil on hea aplikaator ja seda on lihtne kasutada.
Mulle see bränd väga meeldib, olen juba mitu toodet tellinud ja olen väga rahul. See tundub nahal kerge ega ummista poore.
Kindlasti üks parimaid SPF-e, mida ma kunagi kasutanud olen. Kerge, ei jäta jääke, imendub hästi nahka. Jätab tunde, nagu polekski midagi peale pandud.
See toimib suurepäraselt ka meigi all. See ei pane meiki läikima, ei libise laiali ega ummista poore. Minu lemmik päikesekaitsekreem!!
Ma kasutan seda meigi all ja see on suurepärane. Mul on rasune nahk ja kreem ei jäta meigi alla mingeid kõrvalmõjusid.
Sa ei pane isegi tähele, et sa seda päikesekaitsekreemi kasutad. Selle tekstuur on nii õhuke, et see ei häiri sind karvavõrdki! Siis saad end tavapäraselt meikida ja see näeb suurepärane välja.
Mulle meeldib see SPF-kreemi väga, ma ei suuda otsustada selle versiooni ja Beauty of Joseoni "tavalise" versiooni vahel. Mul on dehüdreeritud nahk ja paljud kreemid tekitavad nahale kleepuva kihi, aga see toode seda ei tee. Mul on aknele kalduv nahk ja see kreem mind ei häiri. Tellisin juba ühe sõbrale :)
Kohutav liimilõhn, tekstuur okei ja ummistas ka poorid ning tekitas kõva ja valulikku löövet.
Armusin sellesse päikesekaitsekreemi! Sellel on vedel ja kerge konsistents. See kandub peale suurepäraselt, imendub koheselt ega jäta valget kihti. See on kerge, seda pole nahal üldse tunda. Nägu ei higista selle all ja see sobib suurepäraselt isegi meigiga. Sellest on kindlasti saanud minu lemmik, eriti suveks. Ostan kindlasti veel ühe paki.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.