Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 76
See tundub veidi "paksem" ja kuivab kaua, aga see pole kleepuv. See niisutab ja teeb, mida lubab.
Olen tuttav teolima omaduste ja selle kasulike omadustega nahale ning ženšenniga kombineerituna on see nahka taastav ja elustav hooldus. Olen seda kasutanud hommikul ja õhtul pärast sama sarja maski ja toonikut. Tekstuur on imeliselt rikkalik, seega vaja läheb vaid mõnda tilka. See jaotub nahal hästi ja mis kõige tähtsam, ei jäta kleepuvat tunnet, valmistades seda ette järgmisteks hooldusteks. Pudelil on mugav tilguti, mis hoiab ära toote raiskamise. Vaid mõne päevaga olen märganud, et mu nahk on säravam ja ühtlasema tooniga (ja olen seda kasutanud vaid lühikest aega). Loodan pudeli lõpus näha veelgi rohkem tulemusi. Soovitan seda soojalt ja olen tõesti õnnelik, et selle saidi peaaegu kogemata avastasin. Suurepärased tooted, eriti kiire saatmine ja hoolikas pakendamine ning ennekõike on imeline leida nii palju näidiseid. Fantastiline!
Ma kasutan seda koos Medicube'i Booster Pro'ga ja see on parim kombinatsioon, mida ma seni proovinud olen. See ei ole kleepuv, imendub hästi, niisutab ja ei libise jumestuskreemi alla.
Ma kasutan seda öösel, see paneb mu naha kenasti särama, aga ma ei näe mingeid muid efekte😄
Olen seerumit nüüd nädala testinud ja pärast nahale kandmist jätab see väga meeldiva sileda tunde. See imendub väga hästi ja sobib hästi kokku selle brändi teiste toodetega. Tilguti on doseerimiseks praktiline.
Mulle see seerum väga meeldib, väikesest kogusest piisab, peale kandes jääb nii siidine tunne. Ma pole seda ammu kasutanud, aga siiani on minu kogemus seerumiga olnud väga positiivne. ✨💖
Seerum teeb seda, mida lubab. Pärast kasutamist tundub nahk siledam ja see aitab ka niisutust säilitada. Kasutan seda öösel ja koos teiste toodetega, hommikul tundub nahk "prime". Suurepärane taastav toode. Mis puutub konsistentsi, siis see on veidi paksem ja imendub kiiresti.
Suurepärane, kasutan seda iga päev ja ostan kindlasti uuesti.
Üks parimaid seerumeid, mille juurde ma ikka ja jälle tagasi pöördun. Kasutan seda pärast retinooli või koorimist, kui vajan taastumise ergutust, ja see teeb imesid. Kui otsid elustajat "naha taaskasutussüsteemis", on see hinna ja kvaliteedi suhte poolest tõeliselt üks parimaid valikuid.
Kui peaksin soovitama ühte olulist toodet, siis see oleks see! See päästis mu naha (täiskasvanute akne). Mulle meeldib selle geeli tekstuur, mis imendub kiiresti ja niisutab nahka, andes sellele sära. Võid seda kõhklemata osta! Lisaboonuseks on tilguti täpseks pealekandmiseks.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.