Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 33
Sain kingituseks väikese proovi ja niipea kui see otsa saab, tellin suure paki! See ei jäta rasvast tunnet! See on minu tundlikule nahale väga hea!
See Bentoni päikesekaitsekreem on sel suvel kohustuslik ost. Väga kerge ja ei jäta nägu rasvaseks. Ma tõesti armastan seda päikesekaitsekreemi, see on üks parimaid, mida ma kunagi kasutanud olen! ♥️ Mine ja haara endale ka, õeke! 🫶
Ma armastan seda toodet 💕 See ei kuivata mu nahka, imendub kiiresti ja ei valgenda nahka nii palju kui enamik päikesekaitsekreeme. Olen seda juba kolm aastat kasutanud ja ostan kindlasti uuesti. See on lihtsalt hämmastav, soovitan seda soojalt, te ei kahetse seda. 🥰🥰🥰🥰🥰
See on kerge, imendub kiiresti ja ei ummista poore.
Päikesekaitsekreemil on vedel konsistents, eukalüpti aroom, see hajub nahale üsna kergesti. Aga mina, kombineeritud naha omanik, tundsin end pärast imendumist naha pinguloleku tõttu veidi ebamugavalt. Enne päikesekaitsekreemi kandsin näole toonikut ja toitvat kreemi. Aga pluss on see, et kreem ei anna nahale tugevat sära, mis oli minu jaoks prioriteet.
Tekstuur on kerge, nagu kreem, imendub sekunditega ega jäta valget laik.
Siiani parim päikesekaitsekreem rasusele nahale. Imendub kergesti ja ei jäta rasvast läiget, matt. Teised päikesekaitsekreemid võivad mind ikka kõrvetada, aga sellega pole mul kunagi probleeme olnud.
Väga mugav SPF – see on minu neljas purk) Ei libise meigi alla, sobib hästi nahale ega ole vastuolus teiste toodetega. Nahk näeb terve päeva hoolitsetud ja niisutatud välja. Mulle meeldib eriti see, et see on kerge, ei koorma nahka üle ega jäta ebameeldivat kleepuvust ega valget jälge. Ideaalne valik igaks päevaks – eriti kui soovid mugavust ilma näol oleva "kile" tundeta.
Ma otsin endiselt parimat päikesekaitsekreemi, eelistatavalt matti. Kahjuks see ka ei võitnud, aga see on lihtsalt minu naha "süü". See ei jäta valget laik, imendub kergesti ja mulle väga meeldib selle ürdilõhn.
Suvine lemmik SPF. Rahustab nahka, vähendab punetust, kandub kergesti peale ega jäta rasvast läiget. Kreemil on kergelt spetsiifiline ürdilõhn, mis aja jooksul kaob. Soovitan seda kõigile 💯.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.