Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Olen viimase 20 aasta jooksul proovinud lugematul hulgal näopuhastusvahendeid. Ostaksin selle uuesti. Hetkel pole ühtegi teist, mida ma uuesti ostaksin. Mulle meeldib roheline pakend. Vaja läheb vaid väikest kogust, see vahutab hästi, sellel on nii mõnus siidine, pehme vaht... see puhastab hästi, kuid on nahale õrn. See ei kuivata nahka, ei tekita löövet ega plekke. Kui ma kasutan seda üksi öösel ja mitte midagi muud, ärkan hommikul ikkagi ilusama nahaga. Tunnistan, et hinna ja Torrideni toodete proovimise soovi tõttu (ma juba kasutan võimendajat) pole ma kindel, kas tellin seda uuesti. Kui Torrideni näopuhastusvahend paremini toimib, siis ma seda uuesti ei telli. Aga see on igal juhul suurepärane näopuhastusvahend.
Täiesti suurepärane! Mul on tundlik ja kombineeritud nahk. See ei ärrita mu nahka üldse. Soovitan seda!!
Ideaalne tundlikule ja kuivale nahale. Ei jäta nahka kuivaks. Ma ei osta enam kunagi midagi muud!
Suurepärane toode, soovitan tundlikule ja rasusele nahale! Hindan ka väiksemat reisipakendit.
See on kahtlemata parim toode, mida ma seni puhastamiseks kasutanud olen. Pärast kasutamist on mu nahk siidiselt sile ja puhas. See on minu teine pudel ja ma jätkan selle kasutamist, väikese kogusega on efekt suurepärane.
See on tõesti parim puhastusvahend, mida ma kunagi proovinud olen. Olen seda juba aasta aega kasutanud ja nüüd on mul kolmas pudel käsil. See on esimene puhastusvahend, mis ei jäta mu nägu kuivaks, ei ärrita nahka ja puhastab korralikult. Kasutan seda ilmselt oma ülejäänud elu...
Natuke kallis, aga väga tõhus. Võib öelda, et see on väga paksu pasta kujul. Pisikesest tootetäpist – alla 0,5 cm pastat – piisab kogu näole. See ei jäta nägu pärast pesemist pingul tundeks. Ostaksin seda uuesti. See ei ärrita nahka.
NAHATÜÜP: kombineeritud, rasune Tsoon, tundlik, aknele kalduv nahk. Vanus: 30+ Peamised mured: laienenud poorid, dehüdratsioon ja esimesed peened jooned Sain sellelt brändilt prooviks kolmeastmelise rutiini. (Vt esimest arvustust puhastusõli lehelt) Alguses tuli see pakist üsna paks, ilmselt külma ilma tõttu tahkunud? Pole kindel. Sellel on natuke lõhna, mitte midagi erilist ja pisikesed pärlid. See ei libise iseenesest hästi, pidin seda veidi veega emulgeerima ja siis hakkas see korralikult vahutama, nagu peaks. Kuna ma kasutasin selle sarja puhastusõli esimest korda, nägid poorid küll puhtamad välja, aga kui teid muretseb ka nagu mind selle suurus (suured poorid), siis see ei tundu neile lahendust pakkuvat, vaid need näevad veidi pleekinud välja? Pole kindel.. See pole ka nii niisutav, kui mulle meeldib, et mu vahutavad puhastusvahendid oleksid, laup ja põsed tundusid pärast veidi kuivad.
See on parim puhastusvahend, mida ma seni kasutanud olen. Mul on väga tundlik nahk ja pärast iga puhastusvahendi kasutamist oli mu nägu punane ja sügelev, aga lõpuks ometi see, mis teeb täpselt vastupidist - mu nahk sai loomulikuma värvi ja nahk tundub pärast selle puhastusvahendi kasutamist suurepärane. See on tõesti õrn ja meeldiv puudutada. Võib-olla pole see nii niisutav, kui ma tahaksin, aga kindlasti parim, mida ma kasutanud olen.
Mulle see vaht väga meeldib. Kasutan seda vaid aeg-ajalt hommikuti, aga tulemused ei valmista kunagi pettumust. Sellel on pisikesed osakesed, mis koorivad õrnalt, nii et nahk on siledam, aga samas mitte punane. Lõhn ei meeldi mulle, aga puhastusvahtude puhul, mis on näol 1-2 minutit (maksimaalselt), ei häiri see mind üldse. ✨
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.