Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Arvustused – 3
Plaastrid niisutavad nägu, aga need ei anna tegelikult seda vau-efekti, mis on pikaajaline niisutus, sest ma ei pannud seda tähele, see on lihtsalt ajutine niisutus.
Koostis on suurepärane, nahk on ilus, aga mulle ei meeldi, kuidas seda kasutatakse. Tampoonid on nii geelilaadsed ja limased, libisevad käes, kui neid kasutada. Mulle ei meeldi neid üldse kasutada. Kui toode oleks tooniku kujul, oleks see parem. Ma kasutan seda uuesti, aga ma ei osta seda enam.
Mulle meeldivad toonikupadjad; need niisutavad ja pinguldavad nägu jätkusuutlikult, kuivatamata nahka kogu päeva jooksul.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.