Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod

Arvustused – 2
Kahjuks tekitas see ärritust. Minu nahk on tundlik, aga rasune. Kasutasin seda seerumit eraldi ilma igasuguste toimeaineteta, kandsin peale SPF-i ja sellest hoolimata kogesin ärritust. Sellest hoolimata on tootel meeldiv konsistents, see hajub kergesti ja on tõhus. Suur pluss on lõhna puudumine, aga kahjuks ei sobi see tundlikule nahale. Võib-olla sobiks see kellelegi, kes kasutab suurema kontsentratsiooniga tooteid.
Ostsin selle seerumi esimest korda ja pean ütlema, et see on minu jaoks tõesti suurepärane👌nahk on kaunilt mahlane, suurepäraselt niisutatud, pean üldtulemusi veidi ootama, aga esmamulje on suurepärane. Ostan selle 100% uuesti, kui see otsa saab🔝
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.