Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Arvustused – 1
Kahjuks see bränd mulle ei sobinud. See on ilmselt AHA-hapete ja C-vitamiini seerumi kombinatsioon, mida ma kasutasin. Ilmselt valisin vale kombinatsiooni. Naha puhastamine oli okei, aga umbes kahe kasutuskorra järel tekkisid näole kollased laigud. Pärast kasutamise lõpetamist normaliseerus nahk mõne päeva pärast. Nüüd kasutan ainult selle brändi SPF-i ja mul pole muid probleeme olnud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.