Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 28
Esimene kord bakuchioli kasutamisel. Ei tekita ärritust. Nahk on küllastunud ja sile. Kasutan õhtul, hommikul alati SPF-iga. Olen rahul. Kordan kindlasti.
Imeline toode, mis tõesti toimib. Olen pärast selle kasutamist märganud tohutut erinevust – mu nahk on muutunud siledamaks, säravamaks ja üliloomuliku jumega. Mu jume on kaunilt ühtlustunud. See on kindlasti hitt minu õhtuses nahahooldusrutiinis!
Imeline oklusioonkreem õhtuse rutiini lõpetamiseks. See lukustab niiskuse üleöö, nii et ärkad värske nahaga. Kombineerin seda 0,3% retinooli seerumiga ja mulle meeldib nende koosmõju.
Esimest korda tahtsin proovida retinooli sisaldavat toodet ja valisin selle toote, hea koostisega, just algajatele. See kestab kaua, aga purk on väga keeruline, seega kui arvad, et see on otsas, ava see täielikult, sees on veel palju toodet peidus. Tellin seda kindlasti uuesti, soovitan seda kõigile.
Väga hea öökreem. Hommikul on nahk nähtavalt siledam, niisutatum ja näeb tervem välja. See ei ummista poore ja sobib kombineeritud nahale. Sellel on meeldiv konsistents ja regulaarsel kasutamisel annab see naha tekstuurile peene, kuid märgatava paranemise.
See on suurepärane kreem! Ostan juba kolmandat pudelit ja ostan seda kindlasti. See sobib igale nahatüübile, kreemi koostis on lahe. Kõik, kellele ma seda soovitasin, ostsid selle ja on väga rahul. Muudab nahka, ahendab poore, toimib kortsude ja pigmentatsiooniga. Ei kuivata nahka, vaid vastupidi, täidab seda.
Seda toodet on väga raske leida, seega olen väga õnnelik, et selle sellelt veebisaidilt leidsin. Näen toote mõju aja jooksul.
Sain kreemi proovina ja olin väga meeldivalt üllatunud, seega tellisin suure paki. Kõige rohkem häirib mind selle lõhn (ma ei mäleta, et proovi oma nii tugevalt lõhnaks) - võrdleksin seda liimi või kemopreeniga. See häirib mind öösiti päris palju.
Olen 30-aastane ja see on minu esimene seda tüüpi toode. See sobib ideaalselt algajatele; õhukindel pakend on suur pluss ja kvaliteedi märk. See on väga õrn; ma kasutan seda ainult öösel ja ülepäeviti. Esimesed tulemused on nähtavad juba mõne nädala pärast. Mu nahk muutub pringima ja pehmemaks.
Nahatüüp: normaalne. Vanus: 26. Ma ei märganud oma nahal mingit erinevust, aga kreemil on väga meeldiv tekstuur ja see imendub suurepäraselt. See on retinooli looduslik asendaja, suurepärane algajatele, ilma et oleks vaja järgida ajakava nagu retinooli puhul.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.