Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 14
Paks taastav kreem katab poorid väga hästi ja kõige rohkem meeldib mulle matt viimistlus. Konsistents, kuigi paks, imendub hästi ega tundu maski moodi. Soojal aastaajal hommikul sega-/rasvasele nahale see ei sobi, aga õhtuks on see suurepärane. Tellin kindlasti veel. Ainus miinus minu jaoks on tila – kreem on paks ja seda on raske välja pigistada, kogu tuub on kortsus.
See on fantastiline kreem nahabarjääri taastamiseks. See ei ole mõeldud ainult kuivale nahale. Mul on kombineeritud nahk ja mõnes piirkonnas (T-tsoon, nina) koorus nahk varem palju. Nüüd on see kadunud ja mu nahk näeb tervem välja. Tellisin sama kreemi oma emale, kellel on rosaatsea!
Ostsin selle kreemi TT blogijate soovitusel ja ei kontrollinud isegi, mis nahatüübile see sobib. Mul on sega-/rasvane nahk, aga see kreem on tõeliselt imeline! See niisutab hästi ja imendub kiiresti. Soovitan seda 100%. J.L. Suur aitäh ilusa pakendi ja kingituste eest!
Nüüd on see kreem minu hoolduse alus. Mul on väga tundlik nahk. Ja see kreem on minu jaoks esimene. Seega tellin seda kindlasti uuesti.
Mul on kuiv nahk, see kreem on suurepärane, kasutan seda öösel koos selle sarja toonikuga.
Suurepärane kreem ja toonik. Kasutan seda nii enne kui ka pärast meigi pealekandmist. Ja mu nahk näeb alati värske, niisutatud ja terve välja.
Mina, turunduse ohver, otsustasin selle kreemi osta ja see ei meeldinud mulle üldse. See on väga paks ja raske, ummistab poore ning sisaldab õlisid, mis loovad näole kihi, mis võib aknele kalduva naha korral põhjustada vistrikke. Ma ei saanud aru selle kreemi ümber käivatest kiidusõnadest ja elevuses olemisest. Arvan, et see kreem sobiks suurepäraselt väga kuivale nahale. Minu nahk on segatüüpi, tundlik ja vistrikele kalduv.
Imeline kreem, niisutab ja toidab nahka väga hästi. Meeldiv tekstuur. Mugav pakend, mis võimaldab kreemi õiget kogust kontrollida.
Kreem on suurepärane! See sobib suurepäraselt minu tundlikule kombineeritud nahale! Kasutasin seda talvel ja ei tekitanud ärritust ega kuivust 👍👍👍
Väga meeldiva konsistentsiga, lõhnavaba, sobib tundlikule nahale
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.