Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 2
Cell Fusion Foam – kuulake, see vaht on imeline tundlikule ja õrnale nahale. Pärast pesemist ei jää mingit pitsitustunnet. Vaht püsib väga kaua, piisab kuueks kuuks. Piisab väikesest kogusest, natuke vett ja aja sõrmede vahel vahtu. See on fantastiline!
Vaht jaotub nahal väga mõnusalt ja on ka väga tõhus - väikesest kogusest piisab kogu näo pesemiseks. Lisaks ei ole toode lõhnastatud, mistõttu on see meie nahale väga õrn. Peale kasutamist on nägu katsudes pehme :)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.