Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod






Arvustused – 4
Ma armastan seda kreemi
Siiani parim silmakreem, mida ma kunagi proovinud olen. Sellel on kerge ja meeldiv konsistents, see imendub hästi, aga mis kõige tähtsam, see teeb tõesti seda, mida lubab. Olen seda umbes kuu aega kasutanud ja koos retinaalseerumiga on mu kerged kortsud silmade ümber peaaegu kadunud. Soovitan seda kindlasti. 🥹
Olen 48-aastane ja näen tõesti tulemusi. Minu õrn silmaümbrus on muutunud pringim ja vähem kortsuline kui enne, kui ma seda kasutama hakkasin. Siiani on see minu silmadele ideaalne toode.
Kreem on kerge, õrn, nahale kergesti hajub ja selle koostisosad toimivad tõesti hästi. Minu silmaümbruse nahk on muutunud pringimaks ja säravamaks. Soovitan seda 100% 💯
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.